O nás

English version – About us

 

Život nám priniesol viacero výziev na ktoré je značka 3STAN-LURES odpoveďou. Je zhmotnením našej potreby slobodnej sebarealizácie a najmä vášne pre túto prácu. Začalo to pred 12-timi rokmi prozaickou túžbou rybára vyrobiť si vlastnú nástrahu. Každý neúspešný krok pri výrobe woblerov bol impulzom skúšať ďalej, zlepšovať sa. Premenené rybačky a pozitívna spätná väzba boli motiváciou pokračovať.

Charakterizuje nás kreativita, technické zručnosti, zmysel pre detail a trpezlivosť. To všetko zaručuje kvalitu na ktorej nám predovšetkým záleží. Okrem prepracovaného vizuálu nástrah je to nevyhnutne aj správny chod, dostatočná odolnosť a kvalitný háčik.

Dlhodobé prianie, mať na wobleroch originálne a spoľahlivé háčiky prémiovej kvality sa naplnilo vďaka firme ICHIKAWA FISHING s ktorou sme následne nadviazali aj širšiu spoluprácu. Osobné stretnutie s výrobcom, pánom Ichikawom bolo už len potvrdením správnej voľby.

Veríme, že naša ponuka vás osloví a čas strávený na rybách bude vďaka nej ešte radostnejší.
Jano, Zuzana a Adam

 

 

Čo o nás napísali druhí?

Háčiky Ichikawa – autor Peter Zachar

Jigging soft plastics with offset hooks – autor Csaba Vincze

Voblery z domácej kuchyne - autor Lukáš Svetlík

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie